Pomáháme malým a středním podnikům

investAukce jsou provozovatelem největší peer-to-peer faktoringové platformy ve Střední Evropě. Naše platforma již od roku 2013 úspěšně spojuje investory a kredibilní podniky hledající řešení cash-flow. Jako investoři můžete pomoci stovkám mladých firem růst a realizovat u toho nadstandardní výnosy s predikovatelnou mírou rizika.

Minority share in FinTech company iA was acquired by Echilon Capital

Echilon Capital plans to invest as much as 1,5 million EUR in the next year. Funds will be used for the expansion of the company on the domestic market. Read full press release here: http://bit.ly/2w3Y7LN

12. září 2017

Hledáme posilu na marketing

Budeš jazykem naší společnosti. Sociální sítě, letáky, newslettery, propagační materiály či komplexní kampaně. Cokoliv si naši klienti přečtou, bude z tvé hlavy. Jak a jestli se k nim tvé texty dostanou, budeš mít taky plně ve své moci. Bude to marketing od A do Z, takže pokud máš chuť se rozvíjet, u nás dostaneš prostor pro svoji seberealizaci a kreativitu.

Více informací o pozici najdeš zde.

11. září 2017

Hledáme python developera

Náš systém je takový eBay na pohledávky a většinu času věnujeme backendu. Budeš mít dostatek prostoru proniknout do jeho fungování. Nečekáme od tebe hlubokou znalost kdejaké technologie. Postačí zkušenost ze školy a schopnost samostatného uvažování.

Více informací o pozici najdeš zde.

11. září 2017

FinTech společnost Investiční Aukce získala investora Echilon Capital

Investiční Aukce, které v roce 2016 dosáhly dvojciferného růstu získaly investora, společnost Echilon Capital. Ta nově drží v iA vyšší minoritu. Echilon Capital plánuje celkově investovat až 40mil. Kč během následujícího roku. Získané prostředky budou použity na expanzi společnosti na domácím trhu. Za EC stojí exCEO PPF Investment Jiří Rydvan, CFO a spolumajitel ZOOTu Petr Ladžov a zakladatel, CEO a spolumajitel ZOOTu Ladislav Trpák. Platforma iA je největší svého druhu v regionu střední Evropy. Celou tiskovou zprávu naleznete zde. Více o celé transakci se můžete dozvědět v článcích E15 a Hospodářských Novin, nebo v rozhovoru EURO TV.

10. září 2017

Hledáme posilu do obchodního týmu

Začneš jako pravá ruka našeho obchodního týmu. Jakmile budeš mít přípravu a obsah podkladů pro schůzky v malíku, můžeš se rozhodnout, jak budeš dál pokračovat. Můžeš se starat o naše současné klienty, komunikovat s nimi a řešit jejich problémy. Pokud jsi akčnější, můžeš aktivně oslovovat a potkávat se s firmami, kterým pomáháme řešit problémy s cash flow.

Více informací o pozici najdeš zde.

3. září 2017

Testujeme mobilní aplikaci!

Ani během léta jsme nezáhaleli, zjednodušili jsme registrační proces a spustili testovací verzi mobilní aplikace pro Android. Vyzkoušejte ji s námi.

1. září 2017
Naši investoři profinancovali:
812 179 663 Kč
Investujte s průměrným ročním úrokem:
5,8 % p.a.
Jsme platební instituce regulovaná ČNB

Hledáme nové talenty!

Ať už jste ostřílení experti nebo čerství absolventi, napište nám a staňte se součástí instantPlatby! Jsme součást dynamicky se rozvíjejícího odvětví a hledáme nové tváře na nejrůznější pracovní pozice. Třeba hledáme do týmu právě vás.

Napište nám

Napsali o nás

Brněnská společnost CCV získala podíl v Investičních aukcích. Start-up nyní plánuje expanzi do zahraničí.
Akcie či spoření? Investujte do faktur, nabízí nápad z Brna. Faktury s dlouhou splatností pomáhá řešit brněnský portál investAukce.
Adam Šoukal: Investiční aukce získaly strategického investora a chystají expanzi do dalších evropských zemí.