Máme dlouholeté zkušenosti v oboru

Zakladatelé společnosti mají zkušenosti v investičním bankovnictví, financích a internetových technologiích. Získali podporu Jihomoravského inovačního centra a zkušených investorů. V roce 2013 nám byla udělena licence ČNB na poskytování platebních služeb.
Adam Šoukal Chief Executive Officer Adam se stará o strategický rozvoj společnosti a spokojenost klientů, investorů, partnerů a zaměstnanců. Je společně s Tomášem spoluzakladatelem platformy a je hrdý na tým lidí, který platformu vybudoval a obsluhuje. Dva roky pracoval v Londýně pro banku Santander na akvizici bankovní instituce. Předtím v oddělení restrukturalizací v pražském PwC. Jako absolvent Gymnázia tř. Kpt. Jaroše studoval v Česku a poté ve Španělsku a Nizozemí. Má dva inženýrské tituly z ekonomie a managementu. Je vášnivým lyžařem, cyklistou, hledačem větru a průměrným kitesurferem.
Tomáš Chief Technology Officer Tomáš se stará o fungování firemních systémů a bezpečnost rozhraní pro klienty a investory. Má na starosti integraci řešení třetích stran a vše co se ve společnosti týká technologií. Zkušenosti sbíral jako softwarový inženýr společnosti Honeywell Aerospace, má bohaté zkušenosti s unixovými operačními systémy. Kromě studia mezinárodního obchodního inženýrství v dánském Aalborgu vystudoval také Management informačních technologií na Vysokém učení technickém v Brně. Tomáš je lektorem a spoluzakladatelem taneční školy Swing Wings, pilotem a dlouhodobým kritikem Microsoftích řešení.
Ivča Senior Relationship Manager Ivča se stará o zákazníky. Ví všechno o tom, komu se naše služby hodí a jak naše produkty nejlépe použít. Ivča je ve společnosti od května 2014 a je jedním z nejzkušenějších členů týmu. Baví ji studium, důkazem toho jsou 3 bakalářské tituly z Dějin historie, Dějin umění, Sociální psychologie a magisterský titul z Dějin slovenské kinematografie. Ivča je rovněž hrdým absolventem Gymnázia tř. Kpt. Jaroše. Má ráda přírodu, zvířata, příjemnou společnost a dobré jídlo. Ivča je majitelkou nejdelšího a nejhlasitějšího kýchnutí na světě.
Saša Head of Back office Saša se stará o klid a spokojenost našich investorů. Prošlo jí rukama již tísíce správně vypořádáných aukcí a pečlivě hlídá, aby vše na platformě fungovalo jak má. Saša má magisterský titul z Fakulty sociálních studii Masarykovy univerzity a je také absolventem Gymnázia tř. Kpt. Jaroše. Má ráda italštinu, Itálii, sluníčko, dobrou knížku a zvuk otevření láhve vína. Je vášnivou chovatelkou morčat a koní.
Aleš Chief Risk Officer Aleš se stará o to, aby se na platformě obchodovaly pouze bonitní a likvidní pohledávky. Jeho jediným cílem je nulový default rate a tedy bezpečí klientů i investorů. Vytvořil riskový model podle BASEL II, který funguje tak, že nám může spoustu bank závidět. Aleš vystudoval hornickou přípravku v oblasti 51, ale nakonec získal inženýrský titul na Ekonomicky-správní faktultě Masarykovy univerzity v Brně. Aleš má rád nekorektní humor, Německo, Ostravu a jízdu na kole. Aleš hovoří německy, také česky a anglicky.
Matěj Head of Design & Processes Matěj má na starost veškeré procesy ve společnosti a s tím související regulatorní nastavení platformy. Má lví podíl na tom, že společnost získala, jako jeden z prvních fintech hráčů na českém trhu, licenci Platební Instituce od ČNB. Vystudoval Gymnázium v Ostravě a má inženýrský titul z Ekonomicky-správní faktulty Masarykovy univerzity v Brně. Matěj fandí Baníku, velké snídani a ČNB. Umí francouzsky a nesnáší dotace.
Honza Software Engineer Honza má na starosti 150 000 řádků kódu našeho systému a je odpovědný za vývoj a integraci nových funkcionalit. Pochazí z té oblasti, kde vystudoval základní a střední školu, má bakalářský titul Fakulty informačních technologii VUT v Brně. Honza rád sportuje v přírodě a řídí. Je držitelem rekordu v délce smyku předním kolem na naší Vespě.
Verča Back office Verča se stará o přípravu nových aukcí a onboarding klientů a investorů. Je absolventkou Ekonomického lycea ve Zlíně a má bakalářský titul z Ekonomicky-spravní faktulty Masarykovy univerzity v Brně, obor Finance a právo. Verča nerada jezdí s Honzou na Vespě.

Hledáme nové talenty!

Ať už jste ostřílení experti nebo čerství absolventi, napište nám a staňte se naší součástí! Jsme součást dynamicky se rozvíjejícího odvětví a hledáme nové tváře na nejrůznější pracovní pozice. Třeba hledáme do týmu právě vás.

Napište nám

Napsali o nás

Brněnská společnost CCV získala podíl v Investičních aukcích. Start-up nyní plánuje expanzi do zahraničí.
Akcie či spoření? Investujte do faktur, nabízí nápad z Brna. Faktury s dlouhou splatností pomáhá řešit brněnský portál investAukce.
Adam Šoukal: Investiční aukce získaly strategického investora a chystají expanzi do dalších evropských zemí.